Providing you the best range of cassette air conditioners, ply-sp36balcm suy-sa36va mitsubishi electric cassette ac, mitsubishi cassette ac with 2.5 ton, mitsubishi cassette ac with 1.5 tonnage, mitsubishi electric cassette ac with 4 ton and ply-sp30balcm suy-sa30va mitsubishi electric cassette ac with effective & timely delivery.
₹ 152000 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Material | Plastic |
| Type | Cassette AC |
| Voltage | 230 V |
| Color | White |
₹ 153300 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 4 Ton |
| Model Name/Number | PLY-SP36BALCM SUY-SA36VA |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Mitsubishi |
| Coil Material | Copper |
| Voltage | 230 V |
₹ 121000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2.5 Ton |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 230 V |
| Brand | Mitsubishi |
| AC Type | Cassette AC |
₹ 88999 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Coil Material | Copper |
| Brand | Mitsubishi |
| Type | Cassette AC |
₹ 144390 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 4 Ton |
| Frequency | 50 Hz |
| Coil Material | Copper |
| Brand | Mitsubishi |
| AC Type | Cassette AC |
| Voltage | 230 V |
₹ 48000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Model Name/Number | PLY-SP30BALCM SUY-SA30VA |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 230 V |
| Brand | Mitsubishi |
| Pack Type | Box |
₹ 82500 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Coil Material | Copper |
| Brand | Mitsubishi |
| AC Type | Cassette AC |
₹ 70000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1 Ton |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Mitsubishi |
| AC Type | Cassette AC |
| Voltage | 230 V |
₹ 65000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Coil Material | Copper |
| Brand | Mitsubishi |
| Type | Cassette AC |
₹ 92500 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Model Name/Number | PLY-SP24BALCM SUY-SA24VA |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Mitsubishi |
| Coil Material | Copper |
₹ 68000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Frequency | 50 Hz |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Mitsubishi |
| Color | White |
| Type | Cassette AC |
₹ 85000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 3 Ton |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Mitsubishi |
| Type | Cassette Air Conditioner |
| Voltage | 230 V |
₹ 159700 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Mitsubishi |
| Type | Cassette Air Conditioner |
₹ 88000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 4 Ton |
| Model Name/Number | PL-P48BAKLCM PU-P48YAKD |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Mitsubishi |
| Voltage | 230 V |
| Pack Type | Box |
₹ 109900 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Midea |
| Capacity | 3 TR |
| Type | Cassette AC |
₹ 658200 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Model Name/Number | PLY-SP 24 EA |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 230 V |
| Brand | Mitsubishi |
| Coil Material | Copper |
₹ 80000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2.5 Ton |
| Model Name/Number | PLY-SP 30 EA |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Mitsubishi |
| Coil Material | Copper |
| Voltage | 230 V |
₹ 70422 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Star Rating | 4 Star |
| Type | Inverter |
| Model Name/Number | FCVF A71 ARV16 |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Daikin |
₹ 47000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2.5 Ton |
| Star Rating | 3 Star |
| Type | Inverter |
| Model Name/Number | FCQF 30 ARV 16 |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Daikin |
₹ 56000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Star Rating | 3 Star |
| Type | Inverter |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Daikin |
| Voltage | 230 V |
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Cooling Capacity | 3 TR |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Samsung |
| Shape | Round |
| Voltage | 230 V |
| Type | Cassette AC |
₹ 36000 / Piece Get Latest Price
| Cooling Capacity | 3 TR |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Samsung |
| Type | Cassette Ac |
| Voltage | 230 V |
| Coil Material | Copper |
₹ 77500 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Star Rating | 4 Star |
| Type | Inverter |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Daikin |
| Color | White |
₹ 138500 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Coil Material | Copper |
| Capacity Ton | 3.5 Ton |
| Brand | Mitsubishi |
| AC Type | Cassette AC |
₹ 95000 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Mitsubishi |
| Coil Material | Copper |
| Capacity Ton | 3.5 Ton |
| Voltage | 230 V |
₹ 50000 / Piece Get Latest Price
| Star Rating | 3 Star |
| Type | Inverter |
| Model Name/Number | FFF 60 BV16 |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Daikin |
| Voltage | 230 V |
₹ 74000 / Piece Get Latest Price
| Star Rating | 5 Star |
| Type | Inverter |
| Model Name/Number | FCQF 18 ARV 16 |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Daikin |
| Capacity Ton | 1.5 Ton |
₹ 55000 / Piece Get Latest Price
| Star Rating | 3 Star |
| Type | Inverter |
| Model Name/Number | FCQF 36 ARV 16 |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Daikin |
| Color | White |
₹ 126000 / Piece Get Latest Price
| Cooling Capacity | 2 TR |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Samsung |
| AC Type | Cassette Ac |
| Star Rating | 3 Star |
| Coil Material | Copper |
₹ 120000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Model Name/Number | PL-P36BAKLCM PU-P36YAKD |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Mitsubishi |
| Coil Material | Copper |
| Star Rating | 2 Star |
₹ 148000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 4 Ton |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Mitsubishi |
| Coil Material | Copper |
| Type | Cassette AC |
| Star Rating | 3 Star |
₹ 70000 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Amstrad |
| Voltage | 230 V |
| Coil Material | Copper |
| Star Rating | 2 Star |
₹ 60000 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Vestar |
| AC Type | Cassette Ac |
| Star Rating | 3 Star |
| Coil Material | Copper |
₹ 200000 / Piece Get Latest Price
| Capacity (TR) | 1.5 TR |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 230 V |
| Color | White |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | Daikin |
₹ 85000 / Piece Get Latest Price
| Cooling Capacity | 2 TR |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Samsung |
| Color | White |
| Star Rating | 3 Star |
| Coil Material | Copper |
₹ 60000 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Onida |
| AC Type | Cassette Ac |
| Coil Material | Copper |
| Star Rating | 2 Star |
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Color | White , Black |
| AC Type | Cassette Ac |
| Pack Type | Box |
| Coil Material | Copper |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Coil Material | Copper |
| Star Rating | 3 Star |
| Capacity | 2 Ton |
₹ 85000 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Star Rating | 3 Star |
| Coil Material | Copper |
| Type | Cassette Ac |
₹ 38501 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Type | Cassette |
| Color | White , Black |
| Coil Material | Copper |
| Star Rating | 3 Star |
| Capacity | 2 Ton |
RIZWAN KHAN (CEO)
Coolpack Hvac System
Ground Floor Shop No - A 13 90 Feet Road Lucy F D\'souza Chawal, SAKINAKA - KURLA WEST
Mumbai - 400072, Maharashtra, India