Our range of products include hvac duct, voltas hvac system, hitachi hvac system, hitachi hvac duct, carrier hvac system and daikin hvac system.
₹ 1100 / sq ft Get Latest Price
| Type | Hvac Duct |
| GI Sheet Thickness | 10 MM |
| Room Type | Commercial Space |
| Brand | Voltas |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
₹ 295000 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Type | Hvac Duct |
| Room Type | Commercial Space |
| Brand | Voltas |
| Coil Material | Copper |
| Star Rating | 3 Star |
₹ 145000 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Type | Hvac Duct |
| Room Type | Commercial Space |
| Brand | Hitachi |
| Coil Material | Copper |
| Voltage | 230 V |
₹ 95 / sq ft Get Latest Price
| Type | Hvac Duct |
| Phase | Single |
| Room Type | Commercial Space |
| Brand | Hitachi |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
₹ 65000 / Piece Get Latest Price
| Type | Hvac Duct |
| Phase | Single |
| Room Type | Commercial Space |
| Brand | Carrier |
| Voltage | 230 V |
| Pack Type | Box |
₹ 1100 / sq ft Get Latest Price
| Material | Galvanized Iron |
| Type | Hvac Duct |
| Room Type | Home |
| Brand | Blue Star |
| Coil Material | Copper |
| Capacity | 2 Ton |
₹ 65000 / Piece Get Latest Price
| Material | Galvanized Iron |
| Type | Hvac Duct |
| Room Type | Commercial Space |
| Brand | Daikin |
| Coil Material | Copper |
| Voltage | 230 V |
₹ 452000 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Type | Hvac Duct |
| Room Type | Commercial Space |
| Brand | Blue Star |
| Coil Material | Copper |
| Star Rating | 3 Star |
₹ 54000 / Piece Get Latest Price
| Material | Galvanized Steel |
| Type | Hvac Duct |
| Room Type | Commercial Space |
| Brand | Daikin |
| Voltage | 230 V |
| Coil Material | Copper |
RIZWAN KHAN (CEO)
Coolpack Hvac System
Ground Floor Shop No - A 13 90 Feet Road Lucy F D\'souza Chawal, SAKINAKA - KURLA WEST
Mumbai - 400072, Maharashtra, India