Offering you a complete choice of products which include blue star 1.5 ton 3 star split air conditioner, mitsubishi heavy 0.8 ton inv 5, voltas 1.5 ton inverter, daikin inverter ac, 2 ton daikin split ac and daikin 1.8 ton inv.
₹ 32000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Star Rating | 3 Star |
| Model Name/Number | ID318YKU |
| Compressor Type | Inverter Rotary |
| Coil Material | Copper |
| Warranty | 5 Years on PCB |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 230 V |
₹ 89000 / Piece Get Latest Price
| Star Rating | 5 Star |
| Voltage | 230 V |
| Color | White |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 43990 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Brand | Voltas |
| Star Rating | 5 Star |
| Color | White |
| Voltage | 230 V |
| Pack Type | Box |
₹ 36490 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Brand | Daikin |
| Star Rating | 3 Star |
| Color | White |
| Coil Material | Copper |
| Voltage | 230 V |
₹ 63999 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Star Rating | 3 Star |
| Coil Material | Copper |
| Brand | Daikin |
| Color | White |
| Cooling Power | 7.1 Kilowatts |
| Dimensions | 23.9D x 110W x 31H Centimeters |
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.8 Ton |
| Star Rating | 1 Star |
| Coil Material | Copper |
| Brand | Daikin |
| Color | White |
| Voltage | 230 V |
₹ 36490 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Star Rating | 3 Star |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Brand | Daikin |
| Voltage | 230 V |
₹ 30500.00 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1 Ton |
| Star Rating | 3 Star |
| Category | Pure Air Inverter AC |
| Coil Material | Copper |
| Voltage | 230 V |
| Brand | Voltas |
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Star Rating | 3 Star |
| Category | Pure Air Inverter AC |
| Coil Material | Copper |
| Cooling Power | 5200 Watts |
| Voltage | 230V |
| Brand | Voltas |
₹ 31500 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Star Rating | 3 Star |
| Category | Pure Air Inverter AC |
| Coil Material | Copper |
| Voltage | 230 V |
| Brand | Voltas |
₹ 44990 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Star Rating | 3 Star |
| Category | Adjustable Inverter AC |
| Coil Material | Copper |
| Brand | Voltas |
| Voltage | 230 V |
₹ 66000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.9 TR |
| Star Rating | 3 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 65000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 TR |
| Star Rating | 5 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 36000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 TR |
| Star Rating | 3 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 44100.00 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1 TR |
| Star Rating | 2 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 TR |
| Star Rating | 2 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 38000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.9 TR |
| Star Rating | 4 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 38000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 TR |
| Star Rating | 2 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 0.8 TR |
| Star Rating | 2 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 42000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 TR |
| Star Rating | 3 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 42000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1 Ton |
| Type | Inverter |
| Star Rating | 3 Star |
| Color | White |
| Brand | Godrej |
| Cooling Power | 3.5 Kilowatts |
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Tr |
| Type | Inverter Split |
| Star Rating | 4 Star |
| Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Color | White |
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1 Tr |
| Type | Inverter Split |
| Star Rating | 4 Star |
| Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Color | White |
₹ 58110 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.1 Tr |
| Type | Split |
| Star Rating | 3 Star |
| Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Color | White |
₹ 40290.00 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | Daikin |
| Voltage | 230 V |
| Color | White |
| Coil Material | Copper |
₹ 40000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.4 Ton |
| Star Rating | 4 Star |
| Coil Material | Copper |
| Auto Restart | Yes |
| Brand | Daikin |
| AC Type | Cooling Split |
| Color | White |
₹ 43990 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Brand | Voltas |
| Star Rating | 5 Star |
| Color | White |
| Voltage | 230 V |
| Coil Material | Copper |
₹ 43990 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Star Rating | 5 Star |
| Category | Adjustable Inverter AC |
| Coil Material | Copper |
| Type | Split AC |
| Brand | Voltas |
₹ 48000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 TR |
| Star Rating | 2 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Model Number | MSY-JP22VF |
₹ 37500 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1 TR |
| Star Rating | 2 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Model Number | MSY-JP13VF |
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 TR |
| Star Rating | 3 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Model Number | MSY-GN13 R32 |
₹ 51600 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 TR |
| Star Rating | 4 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Model Number | MSY-GN22 R32 |
₹ 43000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 TR |
| Star Rating | 2 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Model Number | MS-JP18VF |
₹ 44000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1 TR |
| Star Rating | 2 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 55000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 TR |
| Star Rating | 2 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Model Number | MSY-JP15VF |
₹ 65000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 TR |
| Star Rating | 2 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Model Number | MS-JP24VF |
₹ 34000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1 TR |
| Star Rating | 3 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Model Number | MSY-GN10 R32 |
₹ 47990 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 TR |
| Star Rating | 2 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 25000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1 TR |
| Star Rating | 2 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Model Number | MS-GK18VF |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 36000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 TR |
| Star Rating | 3 Star |
| Series | Inverter Series |
| Coil Material | Copper |
| Color | White |
| Model Number | MSY-GN15 R32 |
RIZWAN KHAN (CEO)
Coolpack Hvac System
Ground Floor Shop No - A 13 90 Feet Road Lucy F D\'souza Chawal, SAKINAKA - KURLA WEST
Mumbai - 400072, Maharashtra, India