Leading Wholesaler of vrf air conditioning system, daikin vrf system, vrf samsung four way cassette indoor ac, daikin vrf ac, haier vrf air conditioning system and vrf air conditioning in mumbai from Mumbai.
₹ 55000 / Piece Get Latest Price
| Inverter Technology | Yes |
| Color | White |
| Operating Voltage | 220V |
| Type | Split |
| Type Of Services | Installation |
| Warranty | 1 Year |
₹ 75000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 4 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Star Rating | 3 Star |
| Color | White |
| Operating Voltage | 230 V |
| Coil Material | Copper |
₹ 568000 / Piece Get Latest Price
| Cooling Capacity | 2 TR |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Samsung |
| Star Rating | 2 Star |
| Coil Material | Copper |
| Voltage | 230 V |
₹ 150000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 6 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Star Rating | 3 Star |
| Color | White |
| Operating Voltage | 230 V |
| Brand | Daikin |
| Coil Material | Copper |
₹ 55000 / Piece Get Latest Price
| Inverter Technology | Yes |
| Color | White |
| Operating Voltage | 230 V |
| Brand | Daikin |
| Coil Material | Copper |
| Star Rating | 2 Star |
| Capacity | 2 Ton |
₹ 75000 / Piece Get Latest Price
| Inverter Technology | Yes |
| Color | White |
| Operating Voltage | 230 V |
| Brand | Haier |
| Frequency | 50 Hz |
| Coil Material | Copper |
₹ 250000 / Piece Get Latest Price
| Inverter Technology | No |
| Color | White , Blue |
| Operating Voltage | 240 V |
| Type | Vrf Air Conditioning |
| Capacity | 1.5 Tone |
| Filter Type | Air |
₹ 70000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 15 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Color | White |
| Body Material | SS |
| Star Rating | 5 Star |
| Brand | Mitsubishi |
₹ 355551 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 12 HP |
| Inverter Technology | No |
| Color | White |
| Body Material | SS |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | Mitsubishi |
| Shape | Rectangle |
₹ 552000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 8 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Color | White |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | Hitachi |
| Type | VRF Air Conditioning |
₹ 625620 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 8 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Color | White |
| Packaging Type | Box |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | Hitachi |
| Model | R410A |
₹ 60000 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Star Rating | 5 Star |
| Brand | Mitsubishi |
| Type | VRF Conditioner |
| Compressor | 1.5 Ton To 7.5 Ton |
| condenser material | Copper |
₹ 150000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 6 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Operating Voltage | 230 V |
| Star Rating | 5 Star |
| Brand | Mitsubishi |
| Coil Material | Copper |
₹ 100000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 10 HP |
| Operating Voltage | 230 V |
| Type | DVM VRF AC |
| Brand | Samsung |
| Coil Material | Copper |
| Star Rating | 3 Star |
₹ 50000 / Piece Get Latest Price
| Power | 6 HP |
| Color | Silver |
| Operating Voltage | 230 V |
| Brand | Carrier |
| Coil Material | Copper |
| Type | Vrf Air Conditioner |
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Power | 16 HP |
| Color | Silver |
| Operating Voltage | 280 V |
| Brand | Carrier |
| Star Rating | 3 Star |
| Coil Material | Copper |
₹ 40000 / Piece Get Latest Price
| Inverter Technology | Yes |
| Capacity | 4 HP |
| Operating Voltage | 230 V |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | Toshiba |
| Coil Material | Copper |
₹ 60000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 8 HP |
| Operating Voltage | 230 V |
| Type | VRF AC |
| Brand | Samsung |
| Coil Material | Copper |
| Star Rating | 2 Star |
₹ 65890 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 12 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Operating Voltage | 230 V |
| Type | VRF AC |
| Brand | Samsung |
| Coil Material | Copper |
₹ 56890 / Piece Get Latest Price
| Inverter Technology | Yes |
| Operating Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Midea |
| AC Type | VRF |
| Coil Material | Copper |
₹ 80000 / Piece Get Latest Price
| Inverter Technology | Yes |
| Capacity | 6 HP |
| Packaging Type | Box |
| Operating Voltage | 230 V |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | Blue Star |
| Coil Material | Copper |
₹ 285500 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 6 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Operating Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Voltas |
| Coil Material | Copper |
₹ 24500 / Piece Get Latest Price
| Inverter Technology | Yes |
| Capacity | 4 HP |
| Operating Voltage | 230 V |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | Toshiba |
| Coil Material | Copper |
₹ 48520 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 15 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Color | White , Black, Blue |
| Operating Voltage | 230 V |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | Mitsubishi |
| Type | VRF AC |
₹ 120000 / Piece Get Latest Price
| Cooling Capacity | 2 TR |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Star Rating | 2 Star |
| Coil Material | Copper |
| Brand | Samsung |
₹ 70000 / Piece Get Latest Price
| Cooling Capacity | 1.6 TR |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Samsung |
| AC Type | Cassette Ac |
| Coil Material | Copper |
₹ 65000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 8 HP |
| Color | White |
| Operating Voltage | 230 V |
| Type | VRF |
| Brand | Samsung |
| Coil Material | Copper |
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Power | 20 HP |
| Color | Silver |
| Operating Voltage | 230 V |
| Brand | Carrier |
| Type | Vrf Air Conditioner |
| Star Rating | 3 Star |
₹ 450000 / Piece Get Latest Price
| Power | 16 HP |
| Color | Silver |
| Operating Voltage | 230 V |
| Brand | Carrier |
| Type | Vrf Air Conditioner |
| Coil Material | Copper |
₹ 80000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 6 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | Mitsubishi |
| Coil Material | Copper |
| Type | VRF AC |
₹ 40000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 4 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Packaging Type | Box |
| Color | Silver , Black |
| Body Material | SS |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | LG |
| Coil Material | Copper |
| Type | VRF AC |
₹ 85000 / Piece Get Latest Price
| Inverter Technology | Yes |
| Capacity | 12 HP |
| Operating Voltage | 230 V |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | Blue Star |
| Coil Material | Copper |
₹ 450000 / Piece Get Latest Price
| Power | 6 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Operating Voltage | 230 V |
| Brand | Carrier |
| Coil Material | Copper |
| Type | VRF AC |
₹ 56800 / Piece Get Latest Price
| Cooling Capacity | 1 TR |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Home |
| Coil Material | Copper |
| Brand | Samsung |
| Star Rating | 3 Star |
₹ 65000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 20 HP |
| Type | VRF |
| Frequency | 50 Hz |
| Operating Voltage | 230 V |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | O General |
₹ 50000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 8 HP |
| AC Type | VRF |
| Operating Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Voltas |
| Coil Material | Copper |
RIZWAN KHAN (CEO)
Coolpack Hvac System
Ground Floor Shop No - A 13 90 Feet Road Lucy F D\'souza Chawal, SAKINAKA - KURLA WEST
Mumbai - 400072, Maharashtra, India