Wholesaler of a wide range of products which include daikin vrv air conditioner system, daikin vrv home, daikin vrv air conditioning system and daikin vrv ac system.
₹ 85000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 6 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Star Rating | 3 Star |
| Color | White |
| Operating Voltage | 230 V |
| Brand | Daikin |
₹ 25000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 4 HP |
| Inverter Technology | No |
| Star Rating | 3 Star |
| Color | White |
| Operating Voltage | 230 V |
| Brand | Daikin |
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 6 HP |
| Inverter Technology | Yes |
| Star Rating | 3 Star |
| Operating Voltage | 230 V |
| Type | VRV AC |
| Brand | Daikin |
| Coil Material | Copper |
₹ 34000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 10 HP |
| Star Rating | 3 Star |
| Operating Voltage | 230 V |
| Brand | Daikin |
| Type | VRV AC |
| Coil Material | Copper |
RIZWAN KHAN (CEO)
Coolpack Hvac System
Ground Floor Shop No - A 13 90 Feet Road Lucy F D\'souza Chawal, SAKINAKA - KURLA WEST
Mumbai - 400072, Maharashtra, India