Our range of products include cruise cassette air conditioner, industrial air conditioning system, exhaust duct work service, toshiba packaged air conditioner and daikin packaged air conditioner.
₹ 65000 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 1 Ton |
| Star Rating | 2 Star |
| Coil Material | Copper |
₹ 145000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 3 ton |
| Star Rating | 3 Star |
| Coil Material | Copper |
| Material | SS |
| Pack Type | Box |
| Voltage | 230 V |
₹ 2200 / Square Meter Get Latest Price
| Power Source | AC |
| Shape | Rectangular |
Minimum order quantity: 1 Square Meter
₹ 70000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Star Rating | 5 Star |
| Color | White |
| Coil Material | Copper |
| Frequency | 50 Hz |
| Type | Packaged AC |
₹ 57000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.8 Ton |
| Star Rating | 4 Star |
| Brand | Daikin |
| Color | Grey |
| Coil Material | Copper |
| Voltage | 230 V |
RIZWAN KHAN (CEO)
Coolpack Hvac System
Ground Floor Shop No - A 13 90 Feet Road Lucy F D\'souza Chawal, SAKINAKA - KURLA WEST
Mumbai - 400072, Maharashtra, India